Extéria zkušenosti

Dneska se dá rozjet podnikání v jakémkoliv oboru. I když si mnoho lidí myslí, že je dneska vyrobeno a nabízeno už takřka všechno, vše se dá udělat jinak a lépe. Pokud se tedy zapíšete mezi podnikatele, měli byste mít mimo jiné na paměti i bezpečnost práce a požární ochranu. Podnikatelé mají totiž ze zákona povinnost dodržovat souhrn opatření bezpečnosti práce a požární ochranu. Jestliže nepatříte k těm, kteří by těmto opatřením rozuměli, měli byste si dříve, než k vám přijde neohlášená kontrola ze státní správy, najít pomoc. Takovou pomoc nabízí například firma Extéria, která je na trhu už od roku 2011. Za ta léta nasbírala nejen bohaté zkušenosti, ale i kladné recenze a reference od klientů. Firma vám nabídne pomoc při přípravě na bezpečnost práce, nabídne vám speciální školení či provede revizi.

Každým rokem se firma stará o tisíce svých zákazníků, kteří neotálejí a doporučují firmu prostřednictvím svých referencí. Opakovaně se chválí profesionální a spolehlivý přístup.

 

Extéria reference:

I když už podnikám pár let, nikdy jsem na bezpečnost práce zrovna nemyslel. Až v době, kdy mi měla přijít kontrola, jsem se o BOZP začal více zajímat. Popravdě jsem si nevěděl rady, proto jsem se obrátil na firmu Extéria. Díky této firmě jsme kontrolu zvládl levou zadní! Díky moc, vřele doporučuji.

Milan Kratochvíl, České Budějovice

 

Za mne vše v pořádku, lidi z Extérie nám pomohli při kontrole, za což jim děkuji.

Jan Polák, Ostrava

 

Spolupráce s firmou Extéria byla příjemná, děkuji za poskytnutí školení a těším se na další spolupráci.

Jana Horká, Svitavy

 

Neměl jsem ani tušení, jak se postupuje v případě pracovního úrazu, co se musí sepsat, kam se má vše zaslat atd. Se vším mi pomohla společnost Extéria, která celou záležitost ohledně pracovního úrazu vyřešila a to bez jakýchkoliv postihů a sankcí. Díky.

                Jan Rybnikář, Praha

 

Výborná komunikace, mohu jen doporučit.

Josef Hradil, Most